Zapraszamy do gry

Miłośników gier miejskich zapraszamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu, organizowanym w niedzielę, 23 czerwca 2019 r. przez Wydział Ekonomii i Pedagogiki Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Gryficach. Udział w grze jest bezpłatny. Początek imprezy - godz. 10:00 na Placu Zwycięstwa w Gryficach.

 Escape City to tytuł tegorocznej edycji gry miejskiej, która już po raz trzeci odbędzie się w Gryficach. Fabuła gry osadzona jest w 2039 roku. Po uszkodzeniu kilkunastu reaktorów jądrowych, spowodowanym niespodziewanymi emisjami słonecznego promieniowania, na ziemi zapanował chaos. Samozwańcze bojówki, które przetrwały katastrofę, opanowały terytorium miasta, budując strefy wpływu. Kontrolę nad miastem przejęli wojskowi barbarzyńcy. Jedynym sposobem na przetrwanie apokalipsy jest ucieczka. Zadaniem graczy będzie odnalezienie tajnego centrum dowodzenia i dezaktywacja robotów pilnujących miasta. Nie będzie to łatwe, bo droga do celu najeżona jest licznymi pułapkami.

W dwóch poprzednich edycjach gryfickiej gry aktywnie uczestniczyła Nadmorska Kolej Wąskotorowa. W tym roku, ze względu na lokalizację imprezy, spółka ograniczy się do ufundowania nagród rzeczowych dla zwycięzców, w postaci voucherów na przejazdy nadmorską kolejką oraz drobnych upominków.

Więcej informacji o Gryfickiej Grze Miejskiej i zapisach znajduje się na stronie internetowej www.gryfickagramiejska.pl.

Serdecznie zapraszamy