Wąskotorowa Majówka

W sobotę, 4 maja Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza na dworzec kolejowy w Rewalu na imprezę plenerową pod nazwą Wąskotorowa Majówka. Impreza w formie otwartego festynu majowego rozpocznie się o godz. 13:00 animacjami dla najmłodszych i potrwa do godz. 18.

W programie imprezy, oprócz tradycyjnego pikniku rodzinnego, podczas którego serwowane będą przysmaki z grilla oraz ciasta własnego wypieku, przewidzianych jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Program rozpocznie się od animacji, prowadzonych przez Szamana Coco i jego asystentkę, w formie mini warsztatów muzycznych dla najmłodszych uczestników imprezy. Podczas interaktywnej, dwugodzinnej zabawy Indianin Coco będzie próbował odczarować muzykę przy pomocy własnoręcznie wykonanych instrumentów etnicznych, zapraszając do udziału dzieci i ich rodziców.

Dla maluchów przewidziane jest również loteria fantowa, na której będzie można wygrać ciekawe nagrody oraz stanowisko malowania buziek. Starsi uczestnicy pikniku będą mogli spróbować swych sił na strzelnicy.

Podczas występów artystycznych, na dworcowej scenie w Rewalu zaprezentuje się koszaliński duet Tomek Trust & Annie w repertuarze, złożonym z utworów poezji śpiewanej i piosenek szantowych, a na zakończenie imprezy wystąpi zespół Trzy Gitary, który wykona największe przeboje Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Organizatorem imprezy Wąskotorowa Majówka jest Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. przy współpracy z Gminą Rewal oraz Województwem Zachodniopomorskim.

Serdecznie zapraszamy.